Aktualności ze żłobka w Sieradzu

Dzisiaj swoje wielkie święto w AMIsiowej Krainie Dziecka obchodziła Tosia. Nasza solenizantka z radością zdmuchnęła świeczkę na torcie, wysłuchała „Sto lat” zaśpiewane przez koleżanki i kolegów, a następnie wybrała prezent z „magicznego pudełka” oraz zaprosiła wszystkich na poczęstunek. Kochana Tosiu jeszcze raz składamy Ci najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń, mnóstwa uśmiechu, wymarzonych prezentów oraz samych pogodnych […]

Czytaj dalej

Dziś wraz z AMIsiami poszliśmy do Naszego Radia, zanieść pięknie wykonane Serce, przy użyciu małych AMIsiowych paluszków. Niespodzianka dla WOŚP podarowana przez naszych milusińskich, będzie licytowana 30,01,2022 w niedzielę po godzinie 11 w Naszym Radiu. Serdecznie zachęcamy do licytacji, a naszym AMIsiom dziękujemy za przygotowanie przepięknej pracy, która mamy nadzieję, że przy Państwa pomocy, wspomoże […]

Czytaj dalej

Dzisiaj AMIsiową Krainę Dziecka w Sieradzu odwiedziła ciocia Agata wraz z Holly. Podczas zajęć dzieci zadbały o sierść swojej czworonożnej przyjaciółki oraz zapełniły jej brzuszek. Razem z ciocią dopasowały części ciała psa i porównały je ze swoimi.

Czytaj dalej

Swoje wielkie święto w dniu dzisiejszym w AMIsiowej Krainie Dziecka w Sieradzu obchodził Dawidek. Wspólnie zaśpiewaliśmy mu głośne „Sto lat” oraz złożyliśmy życzenia wszystkiego najlepszego. Solenizant wybrał prezent z naszego magicznego pudełka oraz zaprosił kolegów i koleżanki na pyszny poczęstunek. Dziękujemy rodzicom Dawidka za pomoc w przygotowaniu słodkiego przyjęcia dla naszych AMIsiów. Tobie zaś Dawidku […]

Czytaj dalej

W dniu dzisiejszym nasze żłobowe AMIsie z AMIsiowej Krainy Dziecka w Sieradzu od samego rana spędzały czas bardzo aktywnie. Podczas zajęć z ciocią Kasią maluszki ćwiczyły całe swoje ciała wykorzystując w tym celu poduszki oraz obręcze. Każdy AMIś z radością bierze udział w cotygodniowych zajęciach rehabilitacji.

Czytaj dalej

Dzisiaj żłobkowe AMIsie z AMIsiowej Krainy Dziecka w Sieradzu podczas zajęć muzykoterapii ćwiczyły nie tylko swój zmysł słuchu, ale również uwrażliwiały sensorycznie swoje małe dłonie. Wykorzystując przedmioty codziennego użytku oraz odrobinę różnego rodzaju ziaren zrobiły własne instrumenty muzyczne. Na koniec zajęć z radością wspólnie zagraliśmy na stworzonych przez nas instrumentach.  

Czytaj dalej

Dzisiaj nasze AMIsie z AMIsiowej Krainy Dziecka w Sieradzu kontynuując coroczną tradycję przygotowały niespodziankę, którą pragną wspomóc akcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Razem z ciociami w najbliższym czasie przekażą ją na licytację do siedziby Naszego Radia. Zachęcamy wszystkich do licytacji dzieła na antenie Nasze FM w dniu 30.01.2022 po godzinie 11:00.

Czytaj dalej

Dzisiaj AMIsiową Krainę Dziecka w Sieradzu odwiedziły Misia i Holly z ciocią Agatą. Podczas zajęć AMIsie zagrały w memory, dzięki czemu rozwinęły swoją sferę poznawczą. Następnie podczas zajęć dogoplastyki maluszki wykorzystując papierowe talerzyki, brązowy papier oraz odrobinę kleju stworzyły podobizny piesków.

Czytaj dalej

Dzisiaj nasze żłobkowe AMIsie odwiedziły Salę Doświadczania Świata. Podczas zajęć ciocie wykorzystały podświetlane tablice oraz żelowe literki, kształty, a także różnego rodzaju klepsydry, dzięki czemu maluszki mogły rozwijać swoją percepcję wzrokową, spostrzegawczość i umiejętność współpracy.

Czytaj dalej

Load more