Aktualności ze żłobka w Sieradzu

Dzisiaj AMIsiowa Kraina Dziecka w Sieradzu zamieniła się w prawdziwą piekarnię. AMIsie po krótkiej rozmowie dotyczącej poszczególnych etapów powstawania pieczywa, miały okazję własnoręcznie wykonać i upiec chleb. Dzisiejsze zajęcia sprawiły dzieciom mnóstwo radości.

Czytaj dalej

Dzisiaj w AMISiowej Krainie Dziecka w Sieradzu na zajęciach kuchcikowa przedszkolaki samodzielnie ukisiły kapustę. Ciocia Mirka i ciocia Agnieszka pokazały dzieciom jakich produktów używamy w tym celu, a także etapy całego procesu. Zajęcia sprawiły AMIsiom wiele radości.

Czytaj dalej

Dziś zajęcia muzykoterapii odbywały się przy akompaniamencie A. Vivaldi „Cztery pory roku”. AMIsię wykonały piękny obraz ,,malując dziesięcioma palcami”. Dzieci były zachwycone nowo poznaną metodą wyrażania ekspresji.

Czytaj dalej

Dziś w AMIsiowej Krainie Dziecka przedszkolaki na zajęciach poznały barwy, kształty i rodzaje różnorodnych liści, jakie występują w porze jesiennej. Na zakończenie stworzyliśmy jesienne drzewko, którego dekoracja została wykonana własnoręcznie przez dzieci.

Czytaj dalej

Dzisiaj w AMIsiowej Krainie Dziecka w Sieradzu świętowaliśmy drugie urodziny Ludwika. Dzieci głośno zaśpiewały „Sto lat” oraz złożyły najserdeczniejsze życzenia Solenizantowi. Ludwik z radością wybrał sobie prezent z naszego magicznego pudełka, a także zaprosił koleżanki i kolegów na poczęstunek i pyszny tort (za przygotowanie którego dziękujemy Rodzicom). Drogi Ludwiku, w dniu Twoich urodzin jeszcze raz […]

Czytaj dalej

Dzisiaj w AMisiowej Krainie Dziecka odbyły się kreatywne zajęcia z masą solną. Przedszkolaki pobudziły swoją wyobraźnię podczas tworzenia własnych, ulubionych warzyw i owoców. Zabawa ta korzystanie wpłynęła na motorykę małą, dzięki czemu AMIsie mogły rozwinąć precyzję prostych ruchów dłoni i palców. Była to świetna zabawa.

Czytaj dalej

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy urodziny Franka. Zgodnie z naszą tradycją założyliśmy kolorowe czapeczki i okulary. Wszystkie AMIsie pięknie zaśpiewały ,,Sto lat” oraz złożyły życzenia solenizantowi. Wspólnie zdmuchnęliśmy świeczkę na torcie. Oczywiście nie mogło zabraknąć magicznej skrzynki z prezentami. Na zakończenie udaliśmy się na pyszny poczęstunek. Kochany Franku życzymy ci dużo radości, uśmiechu na twarzy oraz […]

Czytaj dalej

W dniu dzisiejszym przedszkolaki z AMIsiowej Krainy Dziecka korzystając z pięknej pogody wybrały się na spacer. Dzieci przyglądały się kolorom i kształtom jesiennych liści, gdzie zabawa wśród nich sprawiła im największą radość.  

Czytaj dalej

W dniu dzisiejszym w AMIsiowej Krainie Dziecka, obchodziliśmy urodzinki Tymona. Zgodnie z naszą tradycją założyliśmy kolorowe czapeczki oraz okulary. Wszystkie AMIsie pięknie zaśpiewały ,,Sto lat’’ oraz złożyły życzenia solenizantowi. Wspólnie zdmuchnęliśmy świeczkę na torcie. Oczywiście nie mogło zabraknąć magicznej skrzyni z prezentami. Na zakończenie przyjęcia udaliśmy się na pyszny poczęstunek, za który dziękujemy. Kochany Tymonie […]

Czytaj dalej

2021.10.01 Sałatka warzywna Przez cały tydzień dzieci z AMIsiowej Krainy Dziecka uczyły się jak wyglądają warzywa, jaki mają kolor i gdzie rosną. Dziś wszystkie AMIsie przygotowywały pyszną sałatkę własnymi rączkami. Na zajęciach było smacznie i wesoło.

Czytaj dalej

Load more