Aktualności ze żłobka w Zduńskiej Woli

Dzisiaj na rytmice odbyły się zajęcia z arteterapii. Zajęcia te miały na celu przede wszystkim sprawiać przyjemność i mieć charakter zabawy edukacyjnej, podczas której dzieci uzewnętrzniają swoje stany emocjonalne. Wszyscy otrzymali brystole z narysowanym drzewem, a później za pomocą farb i muzyki pobudzali wyobraźnię oraz inicjatywę twórczą. Zapraszam do obejrzenia zdjęć..

Czytaj dalej

Dziś nasze AMIsiaki obchodziły Dzień mycia rąk, dzieci dowiedziały się kiedy i jak poprawnie umyć rączki, a na koniec wykonały piękna pracę plastyczną

Czytaj dalej

Dzisiaj na zajęciach z językiem angielskim również zawitała jesień. Sala pokryla się kolorowymi liśćmi które poprzez frotażowanie otrzymaliśmy na kartkach. Ciocia pokazała nam również na ekranie komputera historie małego listka który nie mógł spaść z drzewa. Na koniec dzieci pomogły posprzątać cioci wszystkie liscie, które porozrzucał wiatr.

Czytaj dalej

Dziś na zajęciach metodą Montessori AMIsiaki zajęły się wypełnianiem tub sensorycznych makaronem. Rozwijały w ten sposób swoje małe paluszki.  Poznawały świat za pomocą dotyku i słuchu grając na nich.

Czytaj dalej

Dziś w czasie wolnym od zajęć Amisiaki wybrały się na jesienny spacer. Maszerując wesoło śpiewały znane piosenki oraz podziwiały przyrodę doszukując się barwnych śladów jesieni.

Czytaj dalej

Dziś nasze AMIsiaki wykonały pracę plastyczną,wyklejaly dynię bibułą . Ćwiczyły sprawność paluszków,co sprawiło wiele radości

Czytaj dalej

Na dzisiejszych zajęciach nasze radosne AMIsiaki poznały literkę E. Dzieci poznały kilka nowych wyrazów, a na koniec zajęć otrzymały kolorowanki dla utrwalenia wiadomości.

Czytaj dalej

Dzisiaj dzieci rozwijały swoje zdolności motoryczne i koordynację. Maluchy wspinały się na stopnie by na szczycie wrzucić worek do beczki. Później dzieci kręciły się na desce rotacyjnej i próbowały zbijać bańki mydlane. Starszaki ćwiczyły razem z wujkiem w kółku z woreczkami. Ćwiczyliśmy marsz w miejscu, podskakiwanie, zaskakiwanie. Później dzieci łowiły rybki siedząc na desce rotacyjnej […]

Czytaj dalej

Podczas porannego kręgu nasze AMIsiaki poznały kilka darów jesieni. W większości były to skarby pachnące.

Czytaj dalej

Na dzisiejszych zajęciach dzieci zapoznały się z literką E.

Czytaj dalej

Load more